3 * hvězdičkové apartmány ve Vir

Řadit dle:


197 výsledků nalezeno, zobrazeno 21 - 40 «« « 1 2 3 4 .. 10  » »»

21. Apartments Lucija StarStarStar

Foto: Apartments Lucija
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
92 %

With sea views, Apartments Lucija has accommodation with a kitchen set in Vir. Free WiFi is featured. Fitted with a terrace, the accommodation offers air conditioning and features a TV and a private bathroom with shower.


22. Apartments Ivanika StarStarStar

Foto: Apartments Ivanika
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
99 %

With garden views, Apartments Ivanika is located in Vir and has free WiFi. All units come with a fully equipped kitchen, and a living room with a flat-screen TV with satellite channels. There is a seating and a dining area in all units.


23. Apartments Kovacevic StarStarStar

Foto: Apartments Kovacevic
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
98 %

Apartments Kovacevic se nachází ve Viru v Zadarské župě, 24 km od Zadaru a 32 km od Novalje. Nabízí gril, výhled na moře a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány jsou klimatizované a vybavené posezením.


24. Apartment Posavac StarStarStar

Foto: Apartment Posavac
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
50 %

Featuring barbecue facilities and a garden, Apartment Posavac provides accommodation in Vir with free WiFi and sea views. Guests staying at this apartment have access to a balcony.


25. Apartment Štić StarStarStar

Foto: Apartment Štić
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Apartment Štić se nachází ve Viru, 21 km od Zadaru, 35 km od Novalji a 47 km od Biogradu na Moru. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.


26. Apartments Buškulić StarStarStar

Foto: Apartments Buškulić
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
0 %

Providing a private beach area and free WiFi, Apartments Buškulić features accommodation in Vir. All units feature a living room with a satellite flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a dining area, and a private bathroom with shower.


27. Apartments Hudić StarStarStar

Foto: Apartments Hudić
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
85 %

Apartments Hudić se nachází ve Viru, 26 km od Zadaru a 30 km od Novalje. Nabízí ubytování s klimatizací a soukromé neplacené parkoviště. Pokoje jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a některé mají terasu a/nebo balkon.


28. Apartment Isić StarStarStar

Foto: Apartment Isić
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Apartment Isić is set in Vir. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Offering direct access to a terrace, the air-conditioned apartment consists of 2 bedrooms and a fully equipped kitchen.


29. Apartments Kresic StarStarStar

Foto: Apartments Kresic
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
98 %

With barbecue facilities and a garden, Apartments Kresic features accommodation with free WiFi. The units come with tiled floors and feature a fully equipped kitchen with a dishwasher, a dining area, a flat-screen TV, and a private bathroom with shower.


30. Apartments Jambreuš StarStarStar

Foto: Apartments Jambreuš
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
81 %

Set in Vir, Apartments Jambreuš provides free WiFi, and guests can enjoy barbecue facilities and a garden. The air-conditioned units have a kitchen with a microwave, a toaster and dining area. A balcony with sea views is offered in each unit.


31. Apartments Brandis StarStarStar

Foto: Apartments Brandis
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
95 %

Apartments Brandis se nachází ve městě Vir, 23 km od Zadaru a nabízí zahradu. Novalja je 33 km daleko. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají posezení, jídelní část a patio.


32. Apartment Šibenik StarStarStar

Foto: Apartment Šibenik
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Apartment Šibenik is situated in Vir and offers barbecue facilities and a garden. This property offers access to free WiFi. The apartment has 2 bedrooms with air conditioning, a dining area and a fully equipped kitchen.


33. Apartments Pavlovic StarStarStar

Foto: Apartments Pavlovic
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
95 %

Set in Vir, Apartments Pavlovic provides accommodation with free WiFi, seating area and a kitchen. Fitted with a patio, the units feature a flat-screen TV and a private bathroom with shower. There is also an oven, microwave and a coffee machine.


34. Apartments Tukara StarStarStar

Foto: Apartments Tukara
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
87 %

Klimatizované apartmány Tukara se nacházejí ve Viru, 23 km od Zadaru. Novalja leží 33 km daleko. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování nabízí posezení. Součástí některých je terasa nebo balkon.


35. Apartments Barisic StarStarStar

Foto: Apartments Barisic
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
83 %

Set in Vir, Apartments Barisic provides accommodation with free WiFi and access to a garden. The units come with tiled floors and feature a fully equipped kitchen with a dishwasher, a dining area, a flat-screen TV, and a private bathroom with shower.


36. Apartments Galic StarStarStar

Foto: Apartments Galic
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
92 %

Apartments Galic provides barbecue facilities, as well as accommodation with a kitchen in Vir. Complimentary WiFi is provided. All units are fitted with a microwave, toaster, a coffee machine, a fridge and kettle.


37. Apartment Vir 12707a StarStarStar

Foto: Apartment Vir 12707a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Vir 12707a offers accommodation in Vir. Guests benefit from patio. There is a dining area and a kitchenette. A TV with satellite channels is featured. There is a private bathroom with a shower.


38. Apartment Vir 12707b StarStarStar

Foto: Apartment Vir 12707b
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Vir, this air-conditioned apartment features a patio. The unit is 25 km from Zadar. There is a dining area and a kitchenette. A TV with satellite channels is provided. There is a private bathroom with a shower.


39. Apartments Villa V StarStarStar

Foto: Apartments Villa V
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
92 %

Apartments Villa V nabízí klimatizované ubytování ve Viru, 24 km od Zadaru. Novalja leží 33 km daleko. V apartmánech je kuchyň se sporákem, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí. Vybavení zahrnuje satelitní TV.


40. One-Bedroom Apartment in Vir StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Vir
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

One-Bedroom Apartment in Vir is located in Vir. This apartment also features free WiFi. The apartment includes 1 bedroom and a living room with a TV. The accommodation is fitted with a kitchenette with a microwave and a fridge.


197 výsledků nalezeno, zobrazeno 21 - 40 «« « 1 2 3 4 .. 10  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: